WordPress Site taşıma ve yedekleme eklentisi – Duplicator Pro

WordPress Site Taşıma ve Yedekleme Eklentisi


Duplicator Pro v3.7.9.1 – WordPress Site Taşıma ve Yedekleme Eklentisi İndir

Bazen sunucu taşırken bazen de saldırıdan dolayı site yedeğine ihtiyaç duyabiliyoruz. Bunun için sizlere en popüler Worpdress yedekleme ve taşıma eklentisinden bahsetmek istiyorum.

Düzenli olarak WordPress yedeklerini almak, web siteniz için yapabileceğiniz en sağlam adımdır. Yedeklemeler siteniz saldırıya uğradığı veya kilitlendiğinde sizi felaketten kurtarabilir. WordPress’in en popüleri haline gelen WP – Duplicator eklentisini sitemizden indirebilirsiniz.

WordPress Site Taşıma ve Yedekleme Eklentisi

Duplicator adından da anlaşılacağı üzere, WordPress sitelerini taşımak için kullanılan popüler bir WordPress eklentisidir. Bununla birlikte, yedekleme özellikleri de vardır.

! Düzenli bakım yapılan bir site için ideal birincil WordPress yedekleme çözümünden daha azını yapan otomatik zamanlanmış yedekleme oluşturmanıza izin vermiyor.

WordPress Tema Türkçeleştirme Eklentisi İndir

WordPress temalarınızı kolayca Türkçeleştirmek için bu eklentiyi kullanabilirsiniz.

Önemli: Birçok WordPress hosting şirketleri sınırlı yedekleme hizmetleri sunmaktadır, ancak lütfen web sitenizi kendi başınıza yedekleme sorumluluğunuzun olduğunu unutmayın. Yedeklemeler için yalnızca hosting şirketlerine güvenmeyin..

0 0 0 0 0 1
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Instagram’da daha fazla beğeni almak için..

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478