İlginizi Çekebilir
 1. Ana Sayfa
 2. İnternet
 3. Ücretsiz Edu Backlink Almak

Ücretsiz Edu Backlink Almak

Ücretsiz Edu Backlink Alma
5

Ücretsiz edu backlink bir web sitesi için yapılacak en iyi link çalışmalarından biri olabilir. Web sitelerinin domain otoritelerini yükseltmek için backlink çalışması yapılmakta. Sizde backlink alarak web sitenizin otoritesini yükseltebilirsiniz. Tabi backlink çalışması yapmadan önce bilmeniz gereken bazı durumlar mevcut.

Domain otoritesi yüksek olan sitelerden backlink alırsanız size sağlayacağı katkı da o derece fazla olacaktır. Backlink alırken dikkat etmeniz gereken bazı durumlar var. Bu durumları göz önünde bulundurarak web sitenize backlink almanız gerekiyor. Peki nedir bu dikkat edilmesi gereken durumlar

Backlink Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 • Backlink alacağınız sitenin spam skoruna dikkat etmelisiniz. Spam skoru yüksek olan siteler yarardan çok zarar verir.
 • Domain otoritesi yüksek olan siteleri tercih edin. Otoriter olmayan sitelerden backlink almak yarar sağlamaz. (Domain otoritesine Ahrefs, Semrush gibi araçlar ile bakabilirsiniz.)
 • Çok fazla link çıkışı olan sitelerden kaçının. Link çöplüğüne dönmüş ve on binlerce hatta yüz binlerce link çıkışı olan siteler spam skorları o anda düşük görünse de uzun vadede spam skoru yükselmesinin muhtemel olmasından dolayı web sitenize zarar verebilir.
 • Nadir bulunan alan adları genelde yüksek otoriter sağlar. (edu, gov) gibi alan adları özel durumlarda verildiğinden dolayı nadir bulunurlar. Dolayısıyla edu, gov alan adına sahip sitelerden alacağınız backlinkler size yüksek fayda sağlayacaktır

Ücretsiz Edu Backlink Nasıl Alınır?

Bu yazımızda siz değerli takipçilerimize 3 adet domain otoritesi yüksek .edu alan adına sahip backlink kaynağı vereceğiz.

Edu Backlink Nasıl Alınır
Ücretsiz Edu Backlink

Yukarıda görmüş olduğunuz otoritesi yüksek sitelerden ücretsiz edu backlink alabilirsiniz. Sitelerin URL’leri sadece yorum yapan kullanıcılara mesaj olarak gönderilecektir. Bu gönderinin altına yorum attığınız takdirde yorum attığınız mail adresine linkler hemen gönderilecektir

#NOT: Link çöplüğüne dönmemesi için sınırlı sayıda kişiye verilecektir

Sağlıcakla kalın 🙂

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Webbilim.com l Kurucu ve Yönetici İnternete olan ilgisini ve bilgisini yazıya aktararak fayda sağlamak isteyen teknoloji aşığı bir karakteristik.

Yorum Yap

Yorumlar (185)

 1. SEO’yu geliştirmede backlink gerçekten önemli bir rol oynuyor. Teşekkürler.

 2. 10 ay önce

  Elinize Sağlık, Güzel yazı olmuş. Başarılar.

 3. Gerçekten yararlı bir yazı olmuş, tebrik ederim.

 4. 10 ay önce

  Günümüzde çoğu kişi ücretsiz backlink konusunda arayış içerisinde olabiliyor. Paylaşımınız ışık tutar nitelikte olmuş. Çok teşekkürler.

 5. Hocam makalenizi okudum bilgilerimiz tazelendi teşekkürler
  Linklerinizi heyacanla bekliyorum😊

 6. Güzel paylaşım

 7. Seo gerçekten çok önemli.

 8. seo için oldukça önemli

 9. linkler için şimdiden teşekkürler

 10. Çok faydalı olmuş ellerinize sağlık

 11. 10 ay önce

  Merhaba Linki Gönderebilirmisiniz Şimdiden Teşekkür Ederim

 12. Her konuda yardımcı olan işini en iyi şekilde yapan aldığı parayı sonuna kadar hak eden bir arkadaşımızsın yollasan da yollamasan da iyiki seninle çalışıyorum kardeşim başarıların devamını dilerim…

 13. Backlink gerçekten çok yararlı bir şey herkese tavsiye ediyorum

 14. Yararlı başlık olmuş. Teşekkürler