İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. Ücretli Programları Ücretsiz İndirmek

Ücretli Programları Ücretsiz İndirmek

Ücretsiz Program İndirme
6

Tam sürüm programları bulmak ve indirmek için Torrent kullanılabilir veya kötü amaçlı ve zararlı içerik bulunduran web sitelerini kullanarak indirebilirsiniz. Kim istemez ki bu programları sağlıklı olarak bilgisayarına indirmeyi ve kullanmayı değil mi?

Peki, ücretli programlar ücretsiz olarak nasıl indirilir?

Bunun için tam sürüm programları ücretsiz ve yasal olarak indirmek için güvenli program indirme siteleri listemize bir göz atın..

MalwareTips

MalwareTips, Windows PC’ye program indirmek için ücretsiz ve en iyi web sitelerinden biridir. Diğer sitelerin aksine, MalwareTips, Teknik Haberler, İncelemeler, kötü amaçlı yazılım örnekleri ve daha fazlası gibi farklı türde içerikleri içeren bir forum sitesidir.


Most I Want

Ücretli programların iyi bir listesini sunan başka bir ücretsiz program indirme sitesidir. Web sitesi, sistem programları, video ve görüntü yazılımı, güvenlik yazılımı, oyunlar ve daha fazlası gibi farklı türde Windows ve Mac ücretli yazılımlara sahiptir.

Site ayrıca programlar için ücretsiz lisans hediye kampanyaları düzenlemektedir. Örneğin, en son, web sitesinin 1 yıllık ücretsiz abonelik sunduğu AVG Internet Security yazılımıydı.

Gezinme ve arabirim kullanıcı dostu olsa da, arama sorguları için Google’ın özel bir aramasına sahiptir ve kullanıcıların belirli ücretsiz programları aramasını zorlaştırır.


Download.hr

Öncelikle ücretli yazılımı ücretsiz olarak veya indirimli bir fiyatla bulabileceğiniz bir yazılım ve oyun hediye sitesidir. Android, Mac, Windows ve iOS için hediye sunarlar. Kullanıcılar forumlarını hediye ve tekliflerle ilgili tartışmalar için kullanırlar.


TechTipLib

TechTipLib ücretsiz tam sürüm programlar sağlar ve indirimler günlerden bir aya kadar sürebilir. Ancak tekliflerinden yararlanmak için TechTipLib’in sosyal hesaplarını beğenmeniz gerekir. Sadece ücretsiz bir program indirme sitesi değil aynı zamanda Windows, Apple, iPhone, iPad, MS Office, ücretsiz yazılım, SEO, WordPress temaları, e-kitaplar ve daha fazlası gibi konularda 6.700’den fazla makaleye sahiptir.


Techno360

Techno360 ücretsiz tam sürüm programlar sunar. Windows ve Mac için yazılım sunan güvenli indirme sitelerinden biridir. Genellikle yazılım için bir yıla kadar tek kullanıcılı bir lisans sağlarlar.


Tickcoupon Giveaway

Güvenlik, Yardımcı Programlar, Ses / Video / Fotoğraf, Yedekleme ve Kurtarma, Sunucular ve Geliştirmeler şeklinde sınıflandırılmış ücretsiz programlar sunar. Windows ve mobil cihazların yanı sıra, “Mac için Giveaway” bölümüne de sahiptir.

Tickcoupon, programlar ve hediye teklifleri için indirim sağlayan kupon kodları sağlar.


TopWareSale

TopWareSale tam sürüm programaları ücretsiz veya günlük indirimlerle sunuyor. En iyi programları en düşük fiyatlarla satın alabilirsiniz ve hatta ücretsiz premium programlar sağlarlar. Program hem Windows hem de Mac OS için kullanılabilir. Bu yazılımlar multimedya, tasarım, antivirüs, internet, ofis, iş vb. gibi farklı kategorileri kapsar. Günlük ücretsiz programlar dışında, ayrıca diğer indirimli araçları da inceleyebilirsiniz.


Giveaway Club

Giveaway-club, lisanslı Windows programlarını ücretsiz olarak sunan ancak teknik destek sağlamatan bir başka en iyi ve ücretsiz bilgisayar programı indirme sitesidir. Programlar sadece bir veya iki gün gibi sınırlı bir süre için ücretsiz sunulmaktadır. Yazılımın lisansını ancak doğru tarihte kurulduysa etkinleştirebilirsiniz. Tüm yazılımlar üç kategoriye ayrılır: Windows, Oyunlar ve Mac. İhtiyacınıza bağlı olarak, seçenekleri seçebilir ve ihtiyacınız olan yazılımı alabilirsiniz.


Giveaway Radar

Giveaway Radar, 2019’da ücretsiz PC programı arıyorsanız, güvenli indirme sitelerinden ve farklı sağlayıcılardan yazılımlar bulabilirsiniz. Bununla birlikte, antivirüs ve VPN hizmetlerini kapsamazlar.

Bu nedenle, Giveaway Radar kendi başına ücretsiz bir yazılım sitesi değildir, ancak web üzerindeki hediye bağlantılarını ve açıklamalarını gösterir. Size çeşitli ücretsiz program indirme sitelerinde devam eden tüm hediyeleri hızlı bir şekilde görebildiği için favorilerinize kaydedin. Web sitesinde ayrıca, kontrol edebileceğiniz uzun süreli bir hediye kategorisi vardır.


GiveAwayOfTheDay

GiveAwayOfTheDay, 5 yıldan fazla bir süredir kullanıcılarına ücretsiz bilgisayar programları sağlamaktadır. Her gün bir veya iki yazılım sunarlar. Burada sunulan programlar 24 saatlik bir süre için yüklenebilir ve bu süre için tamamen ücretsizdir; yani, sunulan programlar deneme sürümü değil, tam sürümdür. Bu web sitesi, belirli bir programa ihtiyaç duyduğunuzda faydalı olabilir.

Web sitesi ayrıca sundukları yazılımların ve o yayıncının diğer yazılımlarının incelemelerini de sağlar. Abone olursanız günlük bültenlerinden hediye program bildirimleri alabilirsiniz. Ayrıca Andriod ve iOS uygulamalarını da ücretsiz sunuyorlar.


SharewareOnSale

SharewareOnSale en iyi ücretsiz program indirme sitelerinden biridir ve her gün ücretsiz olarak birçok ücretli program sunar. Site sadece tam sürüm yazılımı ücretsiz sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda program indirimlerini de sunuyor. Ücretli programlar hem Windows PC hem de Mac için ücretsizdir.
Ayrıca Android ve iOS tam sürüm uygulamalarını ücretsiz veya indirimli fiyatlarla sunarlar. Ürün hediye sayfasında, indirmeniz ve denemeniz için büyük bir ücretsiz program listesi bulunmaktadır.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Webbilim.com l Kurucu ve Yönetici İnternete olan ilgisini ve bilgisini yazıya aktararak fayda sağlamak isteyen teknoloji aşığı bir karakteristik.

Yorum Yap