Sıradaki içerik:

En Popüler Proxy Siteleri(2020-2021)

e
sv

Smart TV Netflix Kurulumu Nasıl Yapılır?

Smart TV Netflix Ayarları

Smart TV Netflix kurulumu hakkında bilgi vermeden önce, Netflix’in genel anlamda ne olduğunu anlatmak gerekiyor.

Netflix Nedir?

Dünyanın en önemli dijital yayın platformları içerisinde 1. Sırada Netflix geliyor. Netflix platformu dev bütçelerle hazırlanmasının yanında birde özel yapımlarıyla da çok fazla ilgi görüyor. Özellikle kaliteli içerikler hazırlayarak, çok fazla kullanıcıyı kendine çekmeyi amaçlıyor. Netflix aynı zamanda da platform desteğini genişleterek daha da hızlı büyüyor. Ayrıca Netflix, akıllı TV ürünlerine de entegre ediliyor. Netflix, birçok markalarla yaptığı anlaşmaların sonucunda da akıllı TV’ler de varsayılan uygulamaların içinde yer alıyor. Ancak akıllı televizyonunuzda bu platform kurulu değilse o zaman da; Smart TV Netflix kurulumu yapmanız gerekiyor.

Smart TV Netflix Kurulumu Nasıl Oluyor?

Smart TV aldınız fakat içinde Netflix size sunulmadıysa, sizde mecburen manuel şekilde yüklemeniz gerekiyor. Bunun içinde televizyonunuzun üzeri düzenlenmelidir. Bunun içinde şu aşamaları gerçekleştirmelisiniz:

  • Akıllı televizyonunuzda ki kumandayı alarak, menü tuşuna yani “home tuşu” bölümüne tıklayınız.
  • Sonra ki adımdaysa “Apps-uygulamalar” bölümüne giriniz.
  • Arama menüsüne gelerek Netflix yazınız.
  • Televizyonunuz Netflix platformunu destekliyorsa hemen “indir” butonunu görüyorsunuz.
  • “İndir” yazan butona basarak, televizyonunuza uygulamayı kolayca indirebilirsiniz. İndirme işlemi sonrasında da, Smart TV Netflix kurulumu otomatik gerçekleşmiş oluyor.

Böylelikle dilediğiniz her zaman netflix platformundan, akıllı televizyonunuza tıklayarak anında yararlanabilirsiniz.

Smart TV Netflix Ayarı

Smart TV Netflix Ayarları

Smart TV’de Netflix Keyfi Nasıl Yaşanıyor?

Netflix sayesinde birçok popüler diziyi, filmi, çizgi filmi ve belgeseli platforma ait kütüphaneden seçip izleyebilirsiniz. Rahat bir koltuğa oturarak, eğlenceli ve keyifli zaman Netflix sayesinde geçirebilirsiniz. Smart TV’de Netflix keyfi yaşamak için öncelikle; aylık belirli ödemeler yapmanız gerekiyor. Belirli fiyata aldığınız Netflix’te ki size sunulan paketler, kesinlikle izleyeceklerinizin sayısını etkilemiyor. Fakat yayın kalitesiyle aynı zamanda izleyeceğiniz ekran sayılarının artması adına biraz daha fazla ödeme yapmanız gerekiyor.

İlk defa Netflix’e abone olduğunuzda, 1. ay servis ücretsiz oluyor. Aynı zamanda çoğu Smart TV’lerde de, Netflix uygulaması yüklü oluyor. Eğer bir Smart TV’ye sahipseniz sadece; Netflix uygulamasını indirip, abonelik bilgilerini girmeniz yeterlidir… Zaten bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde hemen izlemeye başlayabilirsiniz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.