1. Ana Sayfa
  2. Tablet
  3. Samsung Galaxy Tab S7 Özellikleri Ve Fiyatı

Samsung Galaxy Tab S7 Özellikleri Ve Fiyatı

samsung-galaxy-tab-s7-ozellikleri-ve-fiyati
4

Dizüstü bilgisayarların alternatifi olan tabletler, karşımıza sürekli yepyeni modellerle ve tasarımlarla çıkıyor. Yep yeni özelliklerle Samsung Galaxy Tab S7 ürünü de, teknoloji severlerin karşısına çıktı. Özellikle bu cihaz, tablet dünyasında adeta çığır açtı…

Samsung Galaxy Tab S7 Özellikleri Ve Fiyatı Nedir?

Samsung Galaxy Tab S7 özellikleri içinde en dikkat çekense, Android dünyasında ki güçlü cihazlardan olmasıdır… Bu cihazın en önemli özelliğiyse; 120 Hertz yenileme hızından oluşmasıdır… Ayrıyeten ekran yenileme hızıyla beraber dokunmatik kalemi yani S Pen, çok akıcı kullanılıyor.

2 Farklı Boyutlu Samsung Galaxy Tab S7

Samsung Galaxy Tab S7 özellikleri sayesinde tablet sektörüne adını altın harflerle yazdırdı desek hiçte abartmış olmayız. Özellikle teknoloji severlerin uzun bir süredir beklediği Galaxy Tab S7, gücünü aldığı Snapdragon 865 Plus işlemcisiyle dikkat çekiyor. Bu cihaz iki dahili hafıza modeliyle dikkat çekiyor: 6 GB RAM ve 128 GB- 8 GB RAM ve 256 GB… Ayrıca cihaz, 3.5 mm kulaklık yuvasıyla da dikkat çekiyor.

1600*2560 pikselli ekran çözünürlüğü olan tablet, Android 10 işletim sistemine ait kutudan çıkıyor. HDR10+ teknolojili olan Galaxy Tab S7120 Hz ekranının yenileme hızıyla da aynı zamanda kullanıcıların dikkatini çekiyor. Ayrıca Galaxy Tab S7, S pen özelliğiyle de dikkat çekiyor. Cihaz Bluetooth 5- Wi-Fi 6 teknolojilerini de desteklemekle birlikte 45 W oranında hızlı şarj özellikleriyle de kullanıcıların takdirini kazanıyor.

Samsung Galaxy Tab S7, kamerasıyla da oldukça iddialı diyebiliriz. Çünkü cihazın 13 Megapiksel ana kamerasıyla beraber 5 Megapiksel ultra geniş açıya sahip ikinci ikinci kamerası var. 4 K çözünürlüğüyle görüntü kaydeden cihazın, 1080 p 30 fps video kaydını alan ön yüzünde de kamerası bulunuyor. 11 inç ekran büyüklüğüyle ve 8000 mAh kapasitesinde ki bataryasıyla ürün çok dikkat çekiyor.

Ürün bağlantı hızıyla ve işlem gücüyle kullanıcının dikkati çok çekiyor. Birde Xbox ve Microsoft üzerinde ortaklık kurularak, Xbox’un üzerinde ki büyün oyunları da oynamak mümkün oluyor.

Samsung Galaxy Tab S7 Fiyatı Nedir?

Piyasada Samsung Galaxy Tab S7 fiyatı başlangıçta, 5. 499 TL olarak belirlenmiştir. Samsung’un kendi çevrimiçi mağazasından sipariş ederseniz ürünü, aynı zamanda hediye kılıfta alabiliyorsunuz.

Yorum Yap

Yorum Yap