İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Mobil
  3. Samsung Galaxy Tab S6 Özellikleri Ve Fiyatı

Samsung Galaxy Tab S6 Özellikleri Ve Fiyatı

Samsung Galaxy Tab S6 Özellikleri
5

Tablere olan ilginin azalması sonucunda, geliştiriciler artık Samsung Galaxy Tab S6 tarzında ürünler üretmeye başladılar. Microsoft Surface ve iPad Pro serilerinin de, Samsung Galaxy Tab S6 direkt rakibi olduğunu söyleyebiliriz. Tablet tarzında kullanılan cihaz, özel olarak klavyesine yerleştirildiğinde de ufacık dizüstü bilgisayarlara dönüşüyor. Bu nedenle bu yazımızda Samsung Galaxy Tab S6 Özellikleri ve Fiyat incelemesini yapıyoruz

Samsung Galaxy Tab S6 Özellikleri

Samsung Galaxy Tab S6, 10.5 inç büyüklüğüyle, 2560*1600 piksel çözürlülüğüyle ve 16:10 boy oranında ki ekranıyla dikkat çekiyor. OLED ekranında ki panele sahip olmasından dolayı; gerçeğine çok yakın ve düzgün renkleri görebilirsiniz. Cihazın klavyesiyse; dokunmatik ekran ile birlikte onlara uyumlu olan tuş ve yuvarlak hattan oluşuyor. Tabletin gövdesi klavyeyle birleştiğinde de, görüntü bakımından netbook sınıfında ki bir üründen ayırt etmek zor olur.

Samsung Galaxy Tab S6 aynı zamanda kullanıcılarına; 256 GB dahili hafızayla birlikte 6 GB RAM özelliklerini de sunuyor. Samsung Galaxy Tab S6 özellikleri arasında en dikkat çeken noktaysa;  ön tarafında ki 8 MP çözünürlüğe sahip tek kameranın yer almasıdır. Arka kısmındaysa; 13 MP ana sensörle ilaveli olan 5 MP’li geniş açıda sersörünün olmasıdır. Aynı zamanda sersörle de çift kameralı kurulum yapıldığını görebilirsiniz. 8 saat kullanım süresine sahip olan cihazın, 15 saatlikte pil ömrü var.

Samsung Galaxy Tab S6 Fiyatı
Samsung Galaxy Tab S6 Fiyatı ve Özellikleri

Samsung Galaxy Tab S6 Fiyatı Ne Kadar?

Yaratıcılığın en üst noktalara ulaştığı Samsung Galaxy Tab S6 cihazının fiyatı da çok merak ediliyor. Oyun ve çalışma hayatınıza yepyeni soluk getiren Samsung Galaxy Tab S6 fiyatı şu şekildedir:

  • Samsung Galaxy Tab S6’nın LTE sürümü piyasa fiyatı: 729 dolar
  • Wi-Fi sürümüyse; 649 dolardır

Samsung Galaxy Tab S6 Android Deneyimi

Samsung Galaxy Tab S6 fiyatı ile birlikte masaüstü dışında ki Android deneyimi de teknoloji tutkunları tarafından merak ediliyor. Google’ın işletim sisteminde ki Android Pie, One UI 1.5 sürümüyle, Samsung Galaxy Tab içinde bilgisayar deneyimleri sunuyor. Samsung Galaxy Tab S6 eğer klavye olarak kullanılacaksa fare kısmı devreye girer. Altta ki bulunan özel araç çubuğuyla bilgisayara dokunup ilerlemek mümkündür… Aynı zamanda Samsung Galaxy Tab S6 özellikleri arasında Android deneyimi sunması haricinde arayüz sistemiyle de çok fazla dikkat çekiyor. Samsung Galaxy Tab S6’da arayüz içine gömüş şekildedir… Arayüze geçebilmek, tabletin üzerinde ki tuşun kullanılmasıyla mümkündür…

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Webbilim.com l Kurucu ve Yönetici İnternete olan ilgisini ve bilgisini yazıya aktararak fayda sağlamak isteyen teknoloji aşığı bir karakteristik.

Yorum Yap