İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. PUBG Mobile İçin Yeni Abonelik Paketi Yayınlandı

PUBG Mobile İçin Yeni Abonelik Paketi Yayınlandı

PUBG Mobile İçin Yeni Abonelik Paketi Yayınlandı
6

Player Unknown’s Battlegrounds yani kısaca PUBG, tüm Dünya’da oynanma rekorları kırmaya devam ediyor. Bazı Ülkelerde yasaklandı veya kısıtlama getirildi ancak oynanmaktan vazgeçilmiyor. Bu türde yapılan ilk oyun olarak bilinen PUBG, hala oldukça başarılı.

PUBG Mobile için hem IOS hem de Android işletim sistemlerinde çalışan versiyonlarına Prime ve Prime Plus özelliği eklendi.

PUBG Mobile İçin Yeni Abonelik Paketi Yayınlandı

Oyuna eklenen iki yeni abonelik ile oyunculara bazı avantajlar sağlanıyor. Bunlardan ilki 0.99 dolarlık temel paket. Prime adlı bu pakete abone olan oyunculara günlük 5 Unknown Coin veriliyor ve Battle Points kullanarak alışveriş yapma şansı veriyor. Şu anda indirimle 4.99 dolara satılan ancak gerçek fiyatı 9.99 dolar olan Prime Plus ise pek çok farklı avantaj içeriyor.

Prime Plus üyesi oyuncular, günde 20 Unknown Coin kazanırken Battle Points ile alışveriş yapma şansına da sahip oluyor. Ayrıca bu pakete üye olan kişiler, oyun içi ganimetler ve eşyalar için günlük indirimlerden de yararlanabiliyor. Paket üyeleri ayrıca günlük 10 RP kazanıyor. Bu üyeliğe sahip kullanıcılar ayrıca günlük Klasik Sandık Çekilişi için %50 indirimden faydalanabiliyor.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Webbilim.com l Kurucu ve Yönetici İnternete olan ilgisini ve bilgisini yazıya aktararak fayda sağlamak isteyen teknoloji aşığı bir karakteristik.

Yorum Yap