Sıradaki içerik:

Mozilla, Android İçin Firefox Lockbox’ı Duyurdu

e
sv

PUBG Mobile, 1. Yıldönümünü İstanbul’da Kutluyor

1. yıldönümünü tüm dünyada kutlamaya başlayan PubG Mobile, Türkiye’deki kutlamasını İstanbul’da bir parti düzenleyerek kutlayacak.

PUBG 2 yıldır oyun sevenlerin vazgeçilmez bir oyunu haline geldi. Pubg Mobile ise geçtiğimiz yıl uygulama mağazalarında yerini aldı ve oyun sevenleri oldukca heyecanlandırdı ve kısa sürede oldukça geniş bir kitlenin beğenisini kazanmayı başardı.

2018 yılı içinde 200 milyon toplam indirme ve 30 milyon günlük aktif oyuncu gibi oldukça iddialı rakamlara ulaşan oyun, Türkiye’de ise 12 milyon kez indirilerek 2018 yılının en popüler ikinci oyunu olmayı başardı.

PUBG Mobile, 1. Yıldönümünü İstanbul'da Kutluyor

Kutlamalar İçin Partiler Düzenlenecek

Oyunun ‘asıl’ geliştiricisi olan PUBG Corporation ve mobil dünyadaki geliştiricisi ve dağıtımcısı olan Tencent Games, PUBG Mobile’ın oyuncularla buluşmasının 1. yıldönümünü renkli etkinliklerle kutluyor. Halihazırda oyun içinde kutlamalara başlamış olan Tencent Games, bu kutlamaları PUBG Mobile oyuncuları ile düzenleyeceği partilere taşıyacak.

İstanbul’da Düzenlenecek Parti’nin Tarihi Belli Oldu

PUBG Corporation ve Tencent Games, oyunun birinci yılına özel olarak dünyanın pek çok yerinde 1. Yıldönümü Partisi düzenliyor ve kutlamalar kapsamında oyunun Türkiye’deki etkinliği, 7 Nisan tarihinde İstanbul’da gerçekleşecek. Yalnızca PUBG Mobile oyuncularının katılabileceği etkinliğe son başvuru tarihi ise 2 Nisan.

Oyun dünyasının ünlü isimlerinin de yer alacağı partide katılımcılar, bu etkinlik için özel olarak hazırlanmış T2 araçlarla kısa bir İstanbul turu yaptıktan sonra parti alanına geçecekler. Oyuncular, parti boyunca dans, müzik, turnuvalar ve çeşitli atıştırmalıklarla eğlencenin zirvesine çıkacak.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.