Poppy Kimdir? Neden bu kadar popüler?

poppy kimdir ve neden nu kadar popüler

Son günlerede herkesin konuştuğu Poppy kimdir? Ve neden bu kadar popüler?

Bu günlerde gündemden düşmeyen, ilginç bir YouTube kanalı olan ve İlluminati ile bağlantısı olduğu iddia edilen Poppy gerçekte kim ve neden bu kadar popüler oldu hiç düşündüzün mü?

Eğer ara sıra YouTube’a girdiğinizde ‘Trendler’ sekmesine tıklıyorsanız muhakkak Poppy ile ilgili bir video görmüşsünüzdür. Öyle ki İlluminati ile bağlantısı olduğu iddia edilen Poppy, YouTube’da çektiği kısa videoların içerdiği subliminal  mesajlarla tanınıyor. Peki Poppy aslında kimdir ve neden bu kadar popüler?

View this post on Instagram

1/31

A post shared by Poppy (@impoppy) on

Poppy adına sahip YouTuber, aslında 1995 doğumlu Moriah Pereira’ın ta kendisi. Pereira’nın adını Google’da arattığınızda ise kendi adına dair herhangi bir ize ulaşamamakla birlikte sadece Poppy tarafından yapılan içeriklere sahip olduğunu görüyorsunuz. Yıllarca dans ve müzik eğitimi alan Pereira, şu anda Poppy isimli karakteri canlandırıyor ve şarkılarını bu isimle yayınlıyor.

Poppy’i YouTube’daki ilginç videolarıyla tanısak da aslında Poppy aniden internet için yaratılan bir karakter değil. Moriah Pereira’nın adını Google’da arattığınızda karşınıza çıkan bağlantılardan geçtiğimiz yıllarda ‘Poppy’ ve ‘Everybody wants be Poppy’ isimli TV dizilerinde rol aldığını görüyorsunuz.

Poppy Uyuyor

Poppy gerçekte nasıl bu kadar popüler oldu?

Aslında hiçkimse Poppy’nin YouTube öncesinde var olduğunu bilmiyor ancak Poppy, YouTube dünyasına çok sonradan giriyor. Yukarıda gördüğünüz video gibi 10 dakikalık ‘I am Poppy’ dediği videosuyla şöhret olan Poppy, sürekli üçgen olan şeyler kullanıyor ve şeytan gibi subliminal şeyleri çağrıştıran detaylara değiniyor. İnternet sitesinde öğeyi denetle yaptığınızda ise kodlar alanında İlluminati sembolünü fazlasıyla anımsatan bir şey görüyorsunuz. Ayrıca Poppy’nin videoları bazen ürkütücü de olabiliyor.

Poppy elbette bir şarkıcı ve kendisine ait bir YouTube kanalı da var. Ancak işin ilginci burada paylaştığı videolar da bir hayli mesaj içeriyor hatta bir videosunda şeytanla birlikte dans ediyor.

View this post on Instagram

/*/*the force** */*/the news**

A post shared by Poppy (@impoppy) on

Poppy’nin tam olarak kim olduğunu ve ne amaçla internette olduğunu bilemiyoruz ama Poppy’nin geçtiğimiz yıllarda da var olan bir karakter olduğunu hesaba katarsak YouTube’tan prim yapmaya çalışan bir kız olmadığını söyleyebiliriz.

  • Site İçi Yorumlar
  • Stevrero1 ay önce
  • Poppy is very quiet at this time, but I still love her 🙂