Online Fotoğraf Düzenlemek için En İyi 5 Ücretsiz Araç

online fotoğraf düzenleme

Bilgisayarınızda hali hazırda program yok ve acil bir fotoğraf düzenlemeniz gerekiyor! Google’dan araştırdınız ve online fotoğraf düzenlemeri kullandınız ama kaydetmek veya resim yüklemek istediğinizde üyelik istiyorlar veya ücret talep ediyorlar. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak için online fotoğraf düzenlediğiniz siteyi doğru seçmelisiniz.

Eğer çok profesyonel çalışmıyorsanız ve fotoğraf düzenlemek isterseniz program kurmaya gerek kalmadan online olarak tarayıcı üzerinden düzenleyebilirsiniz.

Ücretsiz olarak online fotoğraf düzenlemek için tarayıcıda çalışan, popüler olan araçlardan birkaçını sıraladık. Bu araçlar sayesinde Adobe Photoshop gibi resim düzenleme programlarını kullanmadan ücretsiz olarak düzenleme yapabilirsiniz.

Bu araçların eksisi reklamların olmasıdır. Pro sürümü için sizlere teklifler sunuyorlar. Ancak Photoshop gibi yazılımların maliyetiyle karşılaştırıldığında epey uygun olduğunu görebilirsiniz.

Online fotoğraf düzenlemek için en iyi 5 ücretsiz araç

POLARR

online fotoğraf düzenleme

[ads1]

2015 yılında piyasaya sürülen Polarr, yaratıcıları tarafından “herkes için tasarlanmış profesyonel bir fotoğraf editörü” olarak tanımlanır. Web tarayıcınız (iOS, Android, Chrome, Mac, Windows ve Linux) ile beraber kullanabilirsiniz.

Fırçalama aletleri, renk maskelemesi, objektif bulanıklığı, ayarlanabilir filtre gücü, eğri ve renk tonlama araçları gibi birçok pro-level özellikleri mevcuttur. Pro fotoğrafçıları hedefleyen RAW fotoğrafları düzenleme imkânı sunuyor.

PIXLR EDITOR

online fotoğraf düzenleme

Tam özellikli, ücretsiz ve hızlı bir fotoğraf düzenleme aracı olan Pixlr Editor, fotoğraflarınızın hepsini web tarayıcınız içerisinde oldukça güçlü düzenlemeler yapmanıza olanak tanır. Dodge, Yanık, Leke, Kement, Klon Damgası, Kırmızı Göz Giderme ve benzeri pek çok benzer araca sahip olduğu için, Photoshop’a aşina iseniz, arabiriminde zorluk çekmezsiniz.

[ads1]

SUMO PAINT

online fotoğraf düzenleme

Sumo Paint, resim ve fotoğraf düzenleme araçlarının bir karışımını sağlayan tam özellikli bir yazılım platformudur. Standart resim düzenleme görevlerine çok uygundur. Sumo Paint, grafik ve illüstrasyonlarla çalışmanız durumunda daha fazla ilgi çekecektir ve çalışmalarınızı görmek ve geri bildirim almak için istekli olacak olan devasa ve canlı topluluğu mevcuttur.

FOTOR ONLINE

online fotoğraf düzenleme

Fotor Online, fotoğraf düzenleme, kolaj yapımı ve grafik tasarım için çeşitli araçlar sunan basit ama sağlam bir uygulamadır. Bununla birlikte, sizi sürekli daha iyi sürümüne yükseltmeye ikna etmeye çalışır. Lomo efektleri, bulanıklık efekti, web kamerası efektleri, fotoğraf çerçeveleri, çıkartmalar, metin, renk sıçraması, mozaik, eğim kaydırma araçları ve özel bir HDR özelliği de dahil olmak üzere kapsamlı bir filtre ve efekt yelpazesine sahiptir.

BeFUNKY

online fotoğraf düzenleme

[ads1]

Fotoğraf düzenleme, tasarım ve kolaj yapma araçları içeren bir başka çevrimiçi yazılım paketi olan BeFunky, çok az öğrenme eğrisiyle sezgisel bir arayüze sahiptir. Uygulama’nın, “şimdiye kadarki en iyi online fotoğraf editörü” olduğu iddia ediliyor.

Online fotoğraf düzenleme araçlarını profesyonel uygulamalar ile karıştırmayın. Belki ihtiyacınızı karşılayabilir ama emin olun ki profesyonel uygulamalar kadar başarılı değiller..

0 0 0 0 0 0
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Instagram’da Geri Sayım Sayacı Ekleme

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478