Webbilim.com'da çeşitli içerikler yer almaktadır. Nasıl yapılır, Nasıl içilir v.s. gibi tavsiyelere yer verilmektedir. Kendimiz için güzel gördüğümüz veya olsa iyi olurdu dediğimiz şeyleri sizler için derliyoruz..
antalya escort
Anasayfa / Webmaster / ANDROID / Mobil APP Uygulama Iconu Oluşturma

Mobil APP Uygulama Iconu Oluşturma

Merhaba Arkadaşlar,
Geliştirmekte olduğum Android uygulamasına icon oluşturmak için araştırmalar yaptım. Bu konuda bizlere yazrdımcı olacak bir sonuç elde ettim. Araştırmalarımdan öğrendiğim ve çok faydalı bulup sizlerle paylaşmak istediğim ios android ve apple watch uygulama iconlarını kendi hazırlayan bir web sitesi.

Tek yapmamız gereken 1024×1024(en iyi sonuç için) uygulama iconunu siteye upload etmek. O bizim için android(mdpi-hdpi-xhdpi..), apple ve apple watch içinde gerekli boyutlardaki App Icon’ları hazırlayıp bize mail ile iletiyor.

Mobil APP Uygulama Iconu Oluşturma

İlgili siteye aşağıdaki butona tıklayarak ulaşabilirsiniz..

App Icon Oluştur

Hakkında Hasan

Yıllar önce başladı bu hikaye. O zamanlar mynet kişisel sayfa oluşturmamıza olanak sağlamış biz dururmuyuz? Xat sohbet içeren hoş bir sayfa yapmışım, giren çıkan herşey çok iyi. Webmaster denilen dağarcığın içerisinde kayboldukca eski saf ve temiz sayfalardan eser kalmadı hep daha iyisi daha gelişmişi dedik.. Herşeyin hayırlısı...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onsekiz − = Sekiz

WeBBilim.Com