LG Room Atma Rehberi

Hepimizin de bildiği üzere LG nin çok geç gelen güncellemeleri can sıkmakta.Ben bir lg kullanıcısı olarak bu durumdan çok sıkıldım ve sizlerinde sıkıldığını düşünüyorum.Bu yüzden böyle bir yazı hazırlamaya karar verdim hepinize yardımcı olmak isterim.

Nasıl yapılır?

Öncelikle LG UP programını indirerek işe başlıyoruz. Aşağıya bıraktığım linkten indirip kurabilirsiniz.Kurulumu çok basittir. Aynı şekilde aşağıya linkini bıraktığım programdan cihazınıza özel room u bulup indirebilirsiniz.

Kurulumunu yaptığımız LG UP programını açıyoruz.

Açtıktan sonra bizi böyle bir pencere karşılıyor.

Bu esnada telefonunuzu kapatınız.Ve USB kablonuzu PC nize bağlayınız.Bu işlemleri yaptıktan sonra telefonunuzun ses açma tuşuna basılı tutarak USB kablonuzu cihaza takınız.Telefon kendini dowland moduna alacaktır.

Pc nize bağlandıktan sonra selcet diyerek devam ediyoruz.

Karşınıza açılan bu pencerede kırmızı ile işaretlediğim BIN File yazısının yanındaki tiki kapatarak indirmiş olfuğunuz room dosyasını File Path bölümüne aktarıyoruz. Start butonuna bastıktan sonra room atma işlemimiz gerçekleşiyor.Cihazınız açılmadan önce USB kablosunu çıkarmayınız!

Eğer dowland moduna aldıktan sonra PC niz cihazınızı algılamadıysa aşağıdan verdiğim linkten LG nin driverlerini indirip kurulum yapabilirsiniz. Böylelikle bu sorun ortadan kalkıcaktır.

ROOM Dosyaları: https://lg-firmwares.com/#

LG UP :https://idealkaynak.net/lg-up-indir/

LG USB Driver:https://www.mylgphones.com/lg-android-usb-device-drivers

3 1 0 0 0 0
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Far Ayarı Nasıl Yapılır?

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478