Sıradaki içerik:

Doludan Korunma Yöntemleri Nelerdir?

e
sv

Lenova Tab M10 Özellikleri ve Fiyatı

Lenova Tab M10 Fiyatı

Lenova Tab M10, piyasaya çıktığından bu yana aile tableti olarak daha çok biliniyor. FHD ekranıyla beraber önde ki çift hoparlörüyle de kullanımı oldukça eğlenceli diyebiliriz. Lenova Tab M10, ekran ve hoparlör özelliklerini de incecik ve hafif profile sığdırmıştır.

Lenova Tab M10 Özellikleri Nelerdir?

Lenova Tab M10 özellikleri içinde en dikkat çekeni, Kid’s Pack adı verilen Çocuk Paketi’nin de olmasıdır. Çocuk Paketi sayesinde çocuklarınıza gönül rahatlığıyla paketinizi verebilirsiniz. Lenova Tab M10’un muhteşem bir tasarımı vardır. Tüketicinin gözlerine görsel zenginlik adeta sunuyor. Aynı zamanda Lenova Tab M10, 10.1 inç FHD ekranından ve aksiyon sahnesi yoğunluğundan dolayı da, aile fotoğraflarınızda ki tüm hoş ayrıntıları yakalıyor. Hiçbir anınız fotoğrafsız kalmaz.

Lenova Tab M10, 8.1 mm. İpince ve ağırlığının 480 gr oluşuyla da aynı zamanda dikkat çekiyor. Bu özellikleri sayesinde çantanıza koyup zorlanmadan taşıyabilirsiniz. İstediğiniz her yere götürebilirsiniz. Çünkü sizin kolay taşıyacağınız şekilde tasarlanmıştır. Film, video, program ve müzik seslerinde ki etkileyicilikle kendinizi ortama bırakabilirsiniz. Ön tarafında ki ikili hoparlör sistemiyle de çok dikkat çekiyor. Lenova Tab M10 özellikleri arasında ayrıca Dolby Atmos desteği de çok dikkat çekiyor. Tab M10 ile gittiğiniz tüm yerlerde sinema kalitesinde ki ses deneyimleriyle keyifli anlar yaşayabilirsiniz.

Lenova Tab M10 Özellikleri

Lenova Tab M10

Lenova Tab M10 Teknik Özellikleri

Lenova Tab M10 teknik özellikleri şu şekildedir:

  • İşlemcisi: Qualcomm Snapdragon 429
  • Dahili Hafızası: 32 GB
  • Bataryası: 4850 mAh
  • İşletim sistemi: Android 8 Oreo

Lenova Tab M10’un Ailelerce Önemi

Bilindiği üzere bazı teknolojik cihazlar, çocukların ruh ve beden sağlığını çok kötü yönde etkiliyor. Özellikle çocukların ellerine verilen tablerde önlemler alınmadığı takdirde onların gelişimleri maalesef olumsuz yönde etkileniyor. Bu yüzden özel ve güncel şekilde seçilen çocuklar için özel hazırlanan içeriklerin olduğu Çocuk Paketi ebeveynlerin önemli ölçüde içini rahatlatıyor. Aynı zamanda düşmelere karşı da dayanıklı olan yapısıyla da önemli ürün olduğunu söyleyebiliriz. Kısacası Lenova Tab M10 özellikleri içinde ki Çocuk Paketi sayesinde gerek cihazınız gerekse çocuklarınız güvende tutulmuş oluyor.

Lenova Tab M10 Fiyatı Nedir?

Lenova Tab M10; teknik özellikler, genel özellikler ve tasarım açısından büyük önem taşıyor. Çoğu tablet tüketicisinin markajında ki Lenova Tab M10 Fiyatı, 169 dolar olarak piyasada yer alıyor.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.