Webbilim.com'da çeşitli içerikler yer almaktadır. Nasıl yapılır, Nasıl içilir v.s. gibi tavsiyelere yer verilmektedir. Kendimiz için güzel gördüğümüz veya olsa iyi olurdu dediğimiz şeyleri sizler için derliyoruz..
antalya escort
Anasayfa / Gülümse Kalemim / KIMLIĞINDEKİ SURET

KIMLIĞINDEKİ SURET

Ayşe Sakallı - Gülümse KalemimNe güzeldir ki çağ atliyoruz. Sürekli birseyler katıyoruz bu benliğimize. Vee birçok şeyi kabullenip hayatımıza dahil ediyoruz.

Ama ne gariptir ki ; söz konusu kimlik arayışı için verilen savaş veya çaba olduğunda, bir yenilgi karşımızda boy gösteriyor. Hayatımızda beslemek için özen gösterdiğimiz arkadaşlık, sevgi ve aşk da buna dahil işte..

Tanışmak için adım attığın birinin karşısında iki yetişkin insan olursun. Bazılarını ise, sadece tanımak için değil, hayatınla tanıştırmaktır niyet. Her zerresini tanıyıp, benliğinde gölgesi olmak istercesine,ruhunun tahtında, aşkınla ona tutsak edersin.

Belki de sen; kimliği belli , sureti ile geç tanıştığın bir karmaşaya dahilsindir.

Hakkında Ayşe Sakallı

Yaşarken kendini tanıyor insan, tanıdıkça keşfediyor olanları. Yaşanılanlar ve yaşatılanlar gölgeni yansıtıyor bu yürüyüşte. Ben, yaşadıklarımın hislerine kendimi kaptırdığım bir dönemde, internet akımına olan ilginin gün geçtikçe artmasıyla , sosyal medya ağları ile birlikte paylaştığım ve fotoğrafların altlarına yazdığım yazılar sayesinde katıldım bu serüvene. Şimdi burada ; bazen mutlu, bazen de umutlu bir serüven başlıyor.. Huzurlu bir yolculuk bizim olsun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

+ Altı = Oniki

WeBBilim.Com