Webbilim.com'da çeşitli içerikler yer almaktadır. Nasıl yapılır, Nasıl içilir v.s. gibi tavsiyelere yer verilmektedir. Kendimiz için güzel gördüğümüz veya olsa iyi olurdu dediğimiz şeyleri sizler için derliyoruz..
antalya escort
Anasayfa / Blog / Sosyal Medya / Instagram’da Toplu Fotoğraf Nasıl Silinir?

Instagram’da Toplu Fotoğraf Nasıl Silinir?

Instagram’da toplu fotoğraf silmek artık mümkün !!!

Instagram fotoğraf paylaşımı yapmak için en ideal sosyal medya uygulamalarından birisi. Günde milyonlarca insan kendi çekmiş olduğu fotoğrafları Instagram üzerinden paylaşmakta ve profilindeki takipçi kitlesini arttırmakta.

Instagram üzerinden aktif fotoğraf paylaşımı yapan kullanıcıların fotoğraf sayıları haliyle her geçen gün artmakta ve bazı kullanıcılar da profilinde paylaşmış olduğu fotoğrafları daha sonra silmek isteyebiliyor. Tabi bu fotoğrafları tek tek silmek zaman alacağı için kullanıcılar Instagram toplu fotoğraf silme özelliğini araştırmaya başlıyor. İşte, instagramda toplu fotoğraf silmek denildiğinde devreye biz giriyoruz 🙂

Eğer çok sayıda takipçiniz var ve bu hesaptaki fotoğrafları silmek istiyorsanız Instagram toplu fotoğraf silme özelliğini kullanabilirsiniz. Ayrıca hesabınızı silerek de bu fotoğraflardan kurtulabilirsiniz ama hesabınızı çöpe atmış olursunuz.

Instagram’da hesabı kapatmak yerine fotoğrafları silip hesabı kullanmaya devam etme isteğinin nedeni de hesabımızdaki takipçileri kaybetmeden yeni bir isim veya yeni bir paylaşım şekli ile devam etme isteğinden kaynaklanabilmektedir. Aşağıda paylaştığımız seçeneklerde takipçilerinizde azalma olmayacak, sadece paylaştığınız fotoğraflar silinecektir.

IPHONE (Apple) Cihazlarda Toplu Instagram fotoğrafı silme

Uygulama yardımıyla tüm fotoğrafları aynı anda silmek için yapmanız gereken işlem “Cleaner for Instagram” uygulamasını telefonunuza kurmaktır. Hatırlatmamız gereken nokta bu uygulamanın sadece IOS cihazlar için olmasıdır.

ANDROID Cihazlarda Toplu Instagram fotoğrafı silme

Android için Play Store’da birkaç uygulama var ancak bazıları paralı ve bazıları da işe yaramamakta. Bu durumda herhangi bir Iphone kullanıcısında telefonu kısa süreliğine esir alarak yukarıdaki işlemi gerçekleştirebilir ve silmek istediğiniz fotoğraflardan topluca kurtulabilirsiniz..

Cleaner for Instagram Nasıl Kullanılır

  • Cleaner for Instagram uygulamasını APP Store’dan indirin
  • Uygulamaya giriş yapın
  • Media sekmesine tıklayın
  • Silmek istediğiniz fotoğrafları toplu seçin
  • Sağ üst kısımdaki “Actions” butonuna tıklayın.
  • Son olarak karşınıza çıkan ekrandan “Delete” yani sil/temizle butonuna tıklayarak fotoğrafları silme işlemini tamamlayınız.

Uygulamayı Yükle: Uygulamayı IOS telefonunuza yüklemek için buraya tıklayın

Silme işlemi tamamlandıktan sonra tercihinize göre uygulama erişimini iptal edebilir, uygulamayı telefonunuzdan kaldırabilirsiniz..

İlginizi Çekebilir

Instagram’da Gizli Profili Nasıl Görürüm?

Instagram’da gizli profilleri görmek için birçok yöntem var. Bunları sizler için sıralayacağım. Her yöntem etkili …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eighty seven − = eighty five

WeBBilim.Com