İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Sosyal Medya
  3. İnstagram’da Ön Planda Olmak

İnstagram’da Ön Planda Olmak


İnstagram’da öne çıkmak için neler yapılabilir?

Sosyal medya ortamı her kesimde çoğalan kullanıcısı ile gelişmeye devam ediyor. Genellikle sosyal medya üstünde yüksek beğeni ve takipçi sayılarına ulaşmak bütün kullanıcıların gerçekleştirme istediği şeylerden biri diyebiliriz. Günümüzde fazlaca ünlü fotoğraf paylaşım sitesi olan İnstagram’da takipçi ve beğeni adedi arttırmaya yönelik olacak. Kısacası İnstagram fenomen olma dersek doğru olabilir.

Genellikle instagram hesaplarınızı yeni açtıysanız bu noktada hem takipçi hem de beğeni sayılarınızı yükseltmek bir hayli zor olacaktır. Bir firmaysanız müşterilerinize ulaşmak ve şahsi bir hesap iseniz takipçilerinizi yükseltmek zor noktalardan birtakımlarıdır. Sizlere vereceğimiz birtakım taktikler ile instagram fenomen olma yolunda instagram takipçi arttırma yöntemlerimiz ile birlikte başarıyı yakalayabileceğinizi düşünüyoruz. Aşağıda tespit edilen maddelere net olarak uyarak instagram takipçi arttırma prosedürünü tamamlayabilir ve bu sayede etkileşimi de arttırabilirsiniz.

Hashtag Kullanın

Bu noktada doğru hashtag tüketimi mühim bir rol oynuyor. Bireysel bir kullanıcı iseniz paylaştığınız fotoğrafla ilgili hastaglar kullanmanız etkileşiminizi arttıracak ve buda takipçi sayınıza yansıyacaktır.

Benzer İçerikleri Beğenin

Örnek olarak verecek olursak, şahsi hesaplarınızdan gün batımı fotoğrafları paylaşıyor iseniz, sizde onunla ilgili detaylı görselleri beğenip hesapları takibe alabilirsiniz. Yapılan bir incelemede instagram üstünde her 100 fotoğraf beğenisi kullanıcıya 6 takipçi olarak geri dönüyor. Bu aynısı beğeni tekniği ile instagram fenomen olma yolunda mühim bir ismim atmış olabilirsiniz.

Diğer Sosyal Mecralar

Eğer ki instagram üstünde bir marka ya da firma hesabı yönetiyor iseniz, başka sosyal medya hesaplarınızdan instagram hesaplarınızı paylaşabilir ve instagram takipçi arttırma durumunun yanı sıra beğenilerinizde de artış sağlayabilirsiniz.

[ads1]

Etiket Takibi

İnstagram da şahsi hesaplarınız üstünden takipçi arttırma tarafında çalışmalar yapıyor iseniz, #instamood #instalike #followme ve #likeme gibi etiketlere girerek orada tespit edilen paylaşımları beğenip, hesapları takip ederek yakın vakitte olumlu geri dönüş alabilirsiniz.

Yorum Etkileşimi

İnstagram takipçi arttırma yollarından biri olan yorum yaparak etkileşime girme belki de en iyi geri dönüş alınacak yollardan bir tanesidir. İnsanların detaylı fotoğraflarına ama sizinle aynı kategoride paylaşımlar yapan yani ilgili resimlere yorumlar yaparak onlara ilginizi fark ettirebilir ve geri dönüş olarak, takipçi kazanabilirsiniz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Webbilim.com l Kurucu ve Yönetici İnternete olan ilgisini ve bilgisini yazıya aktararak fayda sağlamak isteyen teknoloji aşığı bir karakteristik.

Yorum Yap

Yorumlar (2)

  1. Bu yöntemleri denemekte evet fayda var ama takip sayısı çok yavaş çoğalır. Şahsen ben sadece #hashtag yazıyorum resimlerime. Etiketleri özellikle takip etmiyorum ama faydalı olabilir teşekkür ederiz yinede

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.