Webbilim.com'da çeşitli içerikler yer almaktadır. Nasıl yapılır, Nasıl içilir v.s. gibi tavsiyelere yer verilmektedir. Kendimiz için güzel gördüğümüz veya olsa iyi olurdu dediğimiz şeyleri sizler için derliyoruz..
Anasayfa / Nasıl Yapılır? / Instagram Şifre Değiştirme

Instagram Şifre Değiştirme

Sosyal ağlarda güvenlik önemli bir ayrıntı. Özellikle maillerde basit şifre kullanmak çok önemli sorunlara davetiye çıkarabiliyor. Tıpkı mailler gibi kullandığımız sosyal ağlarda da güçlü bir şifre kullanmak zorundayız.

Günümüzün en çok kullanılan sosyal medya uygulamalarından biri olan Instagram şifrenizi değiştirmek istiyorsanız bunun çok basit bir yolu var. Kullanıcılar dilerse Instagram uygulaması üzerinden, dilerse de instagram.com adresi aracılığıyla Instagram şifre değiştirme işlemini yapabiliyor. Şimdi gelin, Instagram şifresi değiştirme linkini sizlerle paylaşalım ve en güçlü şifreyi nasıl oluşturabileceğinize bakalım.

instagram şifre nasıl değiştirilir

Instagram hesabınızın şifresini değiştirmek istediğinizde bunu en kolay bilgisayar başında yapabilirsiniz. Ancak şunu da unutmamak gerekiyor: Eski şifrenizi bilmiyorsanız bilgisayar üzerinden Instagram şifresi değiştiremiyorsunuz; bu nedenle uygulamayı kullanmak zorunda kalacaksınız. Ancak şifreyi bildiğinizi varsayarak Instagram şifre değiştirme işlemini anlatmaya devam ediyoruz.

Öncelikle şifre değiştirmek için hemen aşağıdaki altı çizili metne veya buraya tıklayın; bu link doğrudan sizi Instagram.com adresi üzerindeki şifre değiştirme adresine yönlendirecek; böylece ayarlar ekranından şifre değiştirme bölümünü ayrıca bulmaya çalışmak zorunda kalmayacaksınız..

Instagram Şifre Değiştirme Ekranı (LINK)

Instagram’a Yeni Özellik Geliyor!

Instagram Türkçe’ye Nasıl Çevrilir?

Instagram’da Hikayeler Nasıl İndirilir?

Instagram Şifre Değiştirme

Instagram fotoğraf indirme yöntemleri

Instagram’da Gizli Profili Nasıl Görürüm?

Instagram’da fotoğraflar yoruma nasıl kapatılır?

Instagram Hesabı Nasıl Dondurulur?

Instagram’da Toplu Fotoğraf Nasıl Silinir?

Instagram’da daha fazla beğeni almak..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WeBBilim.Com