İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Mobil
  3. Huawei Media Pad T5 Özellikleri ve Fiyatı

Huawei Media Pad T5 Özellikleri ve Fiyatı

Huawei Media Pad T5 Fiyatı
5

Tablet kullanan sayısı günümüzde çok azaldığını söyleyebiliriz. Fakat tabletten vazgeçemeyen kesimlerde tabi ki var. Huawei markası her cebe uygun tablet modelleriyle karşımıza çıkıyor. Bu yüzden, Huawei Media Pad T5 özellikleri ve fiyatı ile insanların çok fazla ilgisini çektiğini söyleyebiliriz.

Huawei Media Pad T5 Özellikleri Nelerdir?

Huawei Media Pad T5 hem kolay tasarımıyla hem de uygun fiyatıyla tüketicilerin çok fazla ilgisini çekiyor. Cihaz,  Full HD çözünürlüğü, 16:10 formatlı ekranı ve 10.1 inç boyutuyla geliştirilmiştir. Huawei Media Pad T5 özellikleri arasında en bilineniyse, kalın çerçevelere ev sahipliği yapmasıdır diyebiliriz.

Media Pad T5 serisi, Huawei’nin alt ve orta segmentinde ki yonga seti olan Kirin 659 sayesinde gücünü alıyor. Kirin 659 yongasına aynı zamanda Mali-T830 MP2 şeklinde grafik işlemcisi de dahil oluyor. Huawei Media Pad T5’in depolamayla RAM tarafıysa; 16 GB ve 2 GB RAM dahili hafızadan oluşuyor. Depolama ve RAM alan miktarıysa, tabletin dezavantajlarından olduğunu söyleyebiliriz. Cihaza yapılan Geekbench 4 testiyse; tek çekirdekte 933, çok sayıda ki çekirdekteyse 3682 puanlarına ulaşmıştır.

Huawei Media Pad T5’in kamerası incelendiğinde de şu sonuçlara ulaşıyoruz: Arka kısmında f/2.4 ve 5 magapiksel diyafram açıklığına sahip kamera yer alıyor. Ön bölümde ki değerlerse kameranın; f/2.4 ve 2 megapiksel şeklinde olduğunu söyleyebiliriz. Bu tabletin kameraları, çok alt seviyelerde performans kullanıcılarına sunuyor.

Huawei Media Pad T5 özellikleri bahsedilirken tabi ki bataryasından da bahsetmek gerekiyor. Bu tabletin bataryası, 5.100 mAh kapasitesinde pille çalışıyor.

Huawei Media Pad T5 Fiyatı Nedir?

Huawei Media Pad T5 fiyatı uygun oluşuyla tüketiciler tarafından çok tercih ediliyor. Cihazın son dönemlerde çeşitli satış kanallarında ki fiyatıysa, 1.000 TL olduğunu söyleyebiliriz.

Huawei Media Pad T5 Ne Kadar
Huawei Media Pad T5 Fiyatı

Huawei Media Pad T5 Tasarımı Nasıl?

Huawei Media Pad T5 tasarımı, göz alıcı olmakla birlikte ince zevki olan kişilere daha çok hitap ediyor. Simetri şeklinde ki metal gövdesiyle cihazı kolaylıkla taşımanız mümkündür… Full HD ekranı ve çift hoparlör sistemiyle de; müzik dinlerken ve film seyrederken çok keyif alabilirsiniz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Webbilim.com l Kurucu ve Yönetici İnternete olan ilgisini ve bilgisini yazıya aktararak fayda sağlamak isteyen teknoloji aşığı bir karakteristik.

Yorum Yap