Sıradaki içerik:

Atom Fiziği Nedir?

e
sv

Huawei MatePad Pro Özellikleri ve Fiyatı

Huawei Matepad Pro Fiyatı

Huawei MatePad Pro

Çin’in ünlü teknoloji markası Huawei tarafından MatePad Pro geliştirilmiştir. Huawei MatePad Pro özellikleri ile teknoloji severler tarafından tam not aldı. Günlük veya işinizde ihtiyaçlarınızın karşılanmasını adına tablet istiyorsanız, Huawei MatePad Pro tam size göre diyebiliriz. Huawei MatePad Pro, üst düzeyde üretilmesiyle dikkat çekiyor.

Huawei Matepad Pro Ne Kadar

Huawei Matepad Pro

Huawei MatePad Pro Özellikleri Nelerdir?

Huawei MatePad Pro özellikleri sayesinde tablet sektörüne bambaşka boyut kazandırıldı. Cihaz ilk olarak Kirin 990 işlemcisiyle dikkat çekiyor. İşlemcisi güçlü olmasından dolayı İPad Pro gibi güçlü rakipleriyle de boy ölçebiliyor. Aynı zamanda Huawei MatePad Pro, 8 GB veya 6 GB RAM özelliğiyle daha da güçlendiğini söyleyebiliriz.

Huawei MatePad Pro, 10.8 inçlik LCD ekranıyla da rakiplerine fark atıyor. Tabletin ön bölümünde 8 MP, arka bölümündeyse 13 MP çözünürlüğe sahip kameralar bulunuyor. Ayrıca çizim yapanlar ve tasarımcılar içinde, M Pencil adlı özellik var. Kablosuz şekilde şarjın olduğu bu kalem, hassaslık seviyesiyle beraber 4.000 baskı özelliğiyle de çok dikkat çekiyor. Kalemde ki bu özellikler ile çeşitli çizimler yapabilirsiniz.

Huawei MatePad Pro özellikleri açısından bakıldığında, 7.250 mAh değerinde ki bataryasıyla da cihaz ön plana çıkıyor. Cihazın 40 W hızlı şarj desteği de var. Cihazda ki ters kablosuz şarj özelliğiyle ile diğer tabletlerin şarjlarını kolayca doldurabilirsiniz. Eğer Huawei akıllı telefonuna sahipseniz, tabletle birlikte ikisini de kullanmanız mümkündür… Telefonu Tabletten kullanma özelliğine sahip olmanın yanında cihazlarda ki içerikleri de sürükle ve bırak yöntemiyle birbirlerine transfer yapabilirsiniz.

Huawei MatePad Pro Fiyatı Nedir?

Huawei MatePad Pro fiyatı, donanım özellikleri baz alınarak 549 euro ile başlayıp 799 euroya kadar da çıkabiliyor. Türk parasıyla, 3. 657 TL-5.322 TL arasında değişiklik gösteriyor. Bu fiyatların üzerine birde vergi, kar payı tarzında fiyatın artmasını sağlayacak etkenlerde eklenebiliyor.

Huawei MatePad Pro Eksileri Nelerdir?

Huawei MatePad Pro özellikleri genel olarak şunlarla ön plana çıkmıştır: Hızlı şarj desteğiyle, bataryasıyla ve aynı markaya ait akıllı telefonlara senkronize edilmesiyle… Fakat Huawei MatePad Pro’nun, Google uygulamaları yoktur. Google Huawei’den servis desteğini çektiği için, mobil hizmetlerinde de bu seri asla yararlanamıyor.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.