Webbilim.com'da çeşitli içerikler yer almaktadır. Nasıl yapılır, Nasıl içilir v.s. gibi tavsiyelere yer verilmektedir. Kendimiz için güzel gördüğümüz veya olsa iyi olurdu dediğimiz şeyleri sizler için derliyoruz..
Anasayfa / Tag Arşivleri: Gülümse kalemim

Tag Arşivleri: Gülümse kalemim

Temmuz, 2018

 • 20 Temmuz

  O-BU-ŞU

  Ayşe Sakallı - Gülümse Kalemim

  İnsanları sınıflandırmak, anlamak, çözümlemek.. Nedir bu insanlarla uğraşma çabası. olay basit beyler-bayanlar 🙂 Herkes enerjisini kendisine harcadığı takdirde başkası diye sorunumuz olmayacak. Kurtulmamız gereken bir o-bu-şu faktörümüz mevcut 🙂 o zaman ne diyoruz, kendinizle ilgilenin veee kendinize özel olduğunuzu hissettirin. Hepinize kolay gelsin !

Ocak, 2018

 • 16 Ocak

  BELKİ DE KUMBARA

  Ayşe Sakallı - Gülümse Kalemim

  Sende olan neydi bilemedim. Yanına her gelmek istediğimde aradaki mesafeler nasıl olur da sürekli çoğalır.  Attığın adımlar beyninin istediği yere götürür de bir kalbin  sözünü geçiremez. Yaşananların yarım kalmışlığına mı dökeyim kelimelerimi. Yoksa yaşanamayan hatta ruhumu buz kütlesine hapsetmiş olmasına mı? Bu hayatta yaşadıkça biriktiriyor insan. Ne yaşadığının yada ne …

Aralık, 2017

 • 3 Aralık

  KENDİNE DİKKAT ET !

  Ayşe Sakallı - Gülümse Kalemim

  Birisiyle vedalaşırken kullandığımız bir cümledir, ‘kendine dikkat et’. Ne kadar kulağa alışılmış geliyor olsa da bir başkadır ‘kendine dikkat et’. Konuş ama seni anlayana,sev eğer değiyorsa, üzül ama döktürme incilerini. Yani diyeceğim o ki; kendine dikkat et diyeceksen bu cümleye değer biri olsun..

Kasım, 2017

 • 20 Kasım

  SON’BAHAR

  Ayşe Sakallı - Gülümse Kalemim

  Mantık ile ruh yer değiştirdi bu mevsimde. Sonbahar akşamları zor bu nöbeti tutmak. Dinlenmek isterken daha da yorgun şimdi. Biriktirdiği arttıkça üşütür insanı. Sonbahar kalsa da birikenler gitse be “lordum”…

 • 5 Kasım

  İNSANLIĞIN VEBASI

  Ayşe Sakallı - Gülümse Kalemim

  Sen anlatmak için çabaladın, Peki anlamak için çabaladılar mı? #Ah bu BENCİLLİK

 • 5 Kasım

  FARKLILIĞIN FARKINDALIĞI

  Ayşe Sakallı - Gülümse Kalemim

    Her Hayatın ayrı bir fısıltısı var elbet. Asıl olan, melodilerin, ritimlerini tutturmak.. ?

 • 5 Kasım

  YALNIZLIK ŞAŞIRTMAZ , İNSANLAR KADAR !

  Ayşe Sakallı - Gülümse Kalemim

  Bir karmaşadan ibaretti duygular. Hatta hissizleşmiş miydi ? Sürekli kendime sorular sorarken buldum. Hep yanımda olmasını istediklerimden en çok kaçan oldum. Bu bir şaheser gibi birşeydi elbet. Peki ya kimin şaheseriydi ? Hırçınlaşabilen deniz misali ruhum. Artık yalnızlığı çok seviyorum. Yeter ki sevdiklerim yanıltmasın beni!!

WeBBilim.Com