1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Epic Games Ücretsiz Oyunları Açıkladı

Epic Games Ücretsiz Oyunları Açıkladı

Epic Games Ücretsiz Oyunlar Neler
4

Oyun severler tarafından yakından takip edilen Epic Games, bilindiği üzere her hafta kısacık sürelerde ücretsiz oyunlar yayınlıyor. Bu sayede olağanüstü hayran kitlesine ulaşan Epic Games, beğeni kazanan bir oyunu daha ücretsiz yayınladı. Şirket,  bu hafta; Costume Quest 2 veLayers of Fear 2 oyununu ücretsiz sundu. Epic Games bu güzel olayın sonrasında birde, gelecek hafta ücretsiz yayınlanacak oyunları da oyun severlere duyurdu.

29 Ekim’den 5 Kasım tarihleri içerisinde oyunlara ücretsiz erişmek mümkün olacak… Bu oyunlar; Ghostbusters: The Video Game Remastered ve Blair Witch olarak yetkiliklerce belirtildi… Epic Games Store ve Steam platformlarında bu oyunlar, 89 TL’ye toplam satılıyor. İki oyunda, oyuncular tarafından çok beğenildi.

 Ghostbusters: The Video Game Remastered Oyunu Hakkında Bilinmeyenler

Ghostbusters: The Video Game Remastered oyununu, Saber Interactive geliştirdi. Mag Dog Games tarafından da yayınlandı. 2019’da oyun severlerin, hizmetine sunuldu. Yayınlandıktan sonra detaylı incelemelerin sonucunda oyun çok fazla olumlu yorumlarla karşılaştı. Epic Games için oyun yenilendi ve oyun severlerin huzuruna tekrar sunuldu. Oyunda ki tema, New York’ u kurtarmak… Oyuncular, Ghostbusters: The Video Game Remastered oyunun da New York’u kurtarmak için büyük mücadele veriyorlar. Bu oyun; Harold Ramis ve Dan Aykroyd sayesinde hikâye haline getirildi. Oyunda aynı zamanda hayalet avlarını yapıp, bölümün sonunda da canavarlara karşı mücadele edebileceksiniz.

Blair Witch Oyunu Hakkında Bilinmeyenler Nelerdir?

Blair Witch Oyunu, Bloober Team tarafından geliştirildi. Blair Witch oyununun yayınlaması da, Bloober Team NA kuruluşuna ait olduğunu söyleyebiliriz. 2019 yılında bizlerin karşısına çıkan bu oyun, Steam üzerinde ki incelemelerde de oldukça olumlu yorumlar aldı. Blair Witch oyununun konusuysa; Black Hills Ormanı’nda ki kaybolmuş çocuğun aranma çalışmalarıdır. Ormanda gizemli bir hava olduğundan, oyuncular oyunu oynarken korku dolu anlara da şahitlik ediyorlar.

Daha önce ki haftalar da özellikle çok şahit olduk, Epic Games belirttiği oyunların dışında sürpriz oyunları da ücretsiz sunabiliyor.  O yüzden bu belirtilen oyunların haricinde başka oyunları da Epic Games’in sunması muhtemel…

Yorum Yap

Yorum Yap