Easycep’den Telefon Alınır mı? İphone 7 Aldık! | Easycep Hakkında!

Bildiğimiz üzere son zamanlarda artar telelefon fiyatları can yaktığı gibi kese de yakıyor. peki ya 2. el yenilenmiş telefonlar dikkatinizi çekmiyor mu ?

Bügün sizlerle beraber Easycep hakkında yeterli bilgiye varıcaz.

Kendimden örnek vermem gerekirse bi telefonu maximum 2 yıl kullanmaktayım. Geçenlerde telefon fiyatlarına baktığım zaman almak istediğim telefonun bir hayli fiyatının arttığını gördüm ve bu durum beni çok üzdü. Telefomu almaktan vazgeçmiştim ta ki Easycep hakkında bilgiye sahip olana dek.

Bir arkadaş tavsiyesi ile easycep.com adresini ziyaret ettim. Gördüklerim karşısında gerçekten şaşırdım. kozmetik olarak yenilenmiş telefonları çok uygun fiyata satan bu kuruluş çok dikkatimi çekmişti. İstediğim telefonu çok uygun fiyata bulmuştum. O gece siparişimi gerçekleştirdim içimde tabiki biraz da olsa ukte kalmıştı sonuçta ilk kez sipariş verdiğim bir siteydi.

siparişimi gerçekleştirdikten sonra Easycep whatsapp hattına bilgi almak için mesaj attım sağolsunlar çok Güzel ilgilendiler ve içimdeki uktemi yendim. Bugün telefonum elime ulaştı ve samimiyetle söylüyorum beklediğimden daha iyiydi ve sıfırdan farkı yoktu. üstelik 14 gün iade süresi ve 1 yıl Easycep garantisi mevcut cep telefonumu bugünden itibaren kullanmaya başladım. Cihazımın aşağıda görselleri mevcuttur dilerseniz bakabilirsiniz. umarım Easycep.com dan telefon sipariş edecek arkadaşları aydınlatmış olmuşumdur.

3 0 0 0 0 0
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Matrix Kayan Yazılar CMD ile Nasıl Yapılır?

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478