İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Film ve Dizi
  3. Karantinada Sıkılanlara Özel Dizi Ve Film Önerileri!

Karantinada Sıkılanlara Özel Dizi Ve Film Önerileri!

Netflix-Logo
5

Merhaba dostlar. Malum zor bir süreçten geçiyoruz. Evlere tıkıldık kaldık. Ve neredeyse hepimiz sıkıntıdan patlayacak duruma geldik. Merak etmeyin Covid-19 (Corona) mevzusuna girip hiç canınızı daha fazla sıkmayacağım.

Bu yazımda canınızın sıkıntısını giderebileceğini düşündüğüm dizi ve filmler önereceğim sizlere. Dizi ve film önerisinden bahsederken kendi yorumlarımı da katacağım ve kısaca anlatacağım içeriklerini. 🙂

Önereceğim dizilerin ve filmlerin %90’ını Netflix uygulamasından izleyebileceksiniz.

1- Love, Death and Robots

Karantinada Sıkılanlara Özel Dizi Ve Film Önerileri!

İlk sırada Love,Death and Robots dizisi var. Yetişkinlere yönelik bir çizgi dizi olan bu yapım aksiyon, gerilim ve komedi severler için biçilmiş kaftan. Çizgi dizi olduğu için ilk başta ön yargılı yaklaştığım ama izledikten sonra wallpaper’ını aradığım çerez tadında bir dizi. Bu yapımı güzel kılan bir diğer unsur ise her bölümde farklı konular işleniyor ve farklı karakterler var. Bunu yanı sıra uzun ve sıkıcı değil. Hatta biraz kısa bile. İzlemeye başlayınca nasıl bittiğini anlamayacaksınız. 🙂

2- The Blind Side ( Kör Nokta)

Eğer dram ve otobiyografi seviyorsanız bu tam size göre bir film diye düşünüyorum dostlarım.

Karantinada Sıkılanlara Özel Dizi Ve Film Önerileri!

Spora yeteneği olan evsiz bir gence evlerinin kapısını açan varlıklı bir çift gence her konuda yardımcı oluyorlar ve destek çıkıyorlar. İçine kapanık olan genç dostumuz zamanla kendini geliştiriyor harika işler ortaya koyuyor. Ama her güzel sonun zorlu aşamaları vardır. Hadi gelin bu başarılı yapımı birlikte izleyelim. (Anlatınca benim de yeniden izleyesim geldi.)

3- The Hangover ( Felekten Bir Gece)

Karantinada Sıkılanlara Özel Dizi Ve Film Önerileri!

Bu zorlu ve sıkıcı dönemde biraz gülmek ve eğlenmek hepimizin hakkı diye düşünüyorum. Eminim siz de bana katılıyorsunuzdur. Macera ve komediyi seviyorsanız mutlaka izlemenizi tavsiye ettiğim bir film serisi. Bu filmi izledikten sonra evlenirken Bekarlığa Veda partisi yapmayı yeniden düşünebilirsiniz. Harika bir kadro ve mükemmel oyunculuk ile karşılaşacağınıza emin olabilirsiniz. 🙂

4- Altered Carbon

Karantinada Sıkılanlara Özel Dizi Ve Film Önerileri!

Öldüğünüzde başka bir bedende yeniden dünyaya geldiğinizi hayal edin. Bu başarılı aksiyon yapımı özgün bir içerikle karşımıza çıkıyor. Yıllar önce ölen bir adam yeni bir bedenle yeniden dünyaya geliyor ve aşkı için elinden gelen her şeyi yaparken bizide adeta aksiyonun içine çekiyor.

5- Meet Joe Black

Karantinada Sıkılanlara Özel Dizi Ve Film Önerileri!

Ölüm aşık olabilir mi? Bu filmi izledikten sonra olabileceğine inanacağınıza eminim. Bir sabah kafe’de bir adamla tanışan bir kadın ona aşık olur. Adam da kadına aşık olmuştur bir kaç dakika sonra öleceğinden habersizdir. Uzun ama sürükleyici bir film dostlarım. Şiddetle tavsiye ediyorum.

6- Guguk Kuşu

Karantinada Sıkılanlara Özel Dizi Ve Film Önerileri!

Jack Nicholson’ un başrolde olduğu bir film kötü olamaz bildiğiniz üzere. Akıl hastanesinde geçen bu filmimizde hastaların başhemşireye başkaldırmasını izleyeceğiz dostlar. İyi seyirler dilerim.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Webbilim.com l Kurucu ve Yönetici İnternete olan ilgisini ve bilgisini yazıya aktararak fayda sağlamak isteyen teknoloji aşığı bir karakteristik.

Yorum Yap