Webbilim.com'da çeşitli içerikler yer almaktadır. Nasıl yapılır, Nasıl içilir v.s. gibi tavsiyelere yer verilmektedir. Kendimiz için güzel gördüğümüz veya olsa iyi olurdu dediğimiz şeyleri sizler için derliyoruz..
antalya escort
Anasayfa / Webmaster / ANDROID / Bilgisayar Üzerinde Android Uygulamaları Nasıl Çalıştırılır?

Bilgisayar Üzerinde Android Uygulamaları Nasıl Çalıştırılır?

Eminim herkes akıllı telefonlarından sürekli takip ettiği önemli bir uygulama vardır ve hatta bilsayar başındayken, iş yerindeyken telefonla uğraşması bazen çok sorun olabiliyor. Bu sorunu ortadan kaldırmak mümkün çünkü android uygulamalarını bilgisayara BlueStacks adlı yardımcı program sayesinde yükleyerek çalıştırmak artık çok basit. İşte bu yazımda sizlere bilgisayardan android .apk uygulamaları nasıl çalıştırılır onu anlatmaya çalışacağım.

1) Öncelikle programı indiriniz. BlueStacks indirmek için tıklayınız. Açılan sayfada Download for Windows(Beta) bağlantısına tıklayarak indirebilirsiniz.

2)
 Programı indirdikten sonra, indirdiğiniz öğeye çift tıklayarak kurulumu başlatınız.

3) 
Kurulum başlayınca sağ aşt köşedeki Continue butonuna tıklayınız.

4) Açılan penceredeki işaret kutuları seçili değilse seçiniz ve Install butonuna tıklayınız. Karşınıza kurulum ilerlemesini gösteren bir pencere gelecektir.

5)  Kurulum tamamlanınca program çalışacaktır. Programın açılış ekranı aşağıdaki resimdeki gibidir.

Not : Aşağıdaki ekranda kalanlar sadece BlueStacks App Player’ı kaldırarak tekrardan programı Setup’tan geri kursunlar. Sorunları çözülecektir.

6) Açılış tamamlandığında ana ekran görünütüsü aşağıdaki resimdeki gibi olur. Ana ekran görüntüsü bir tablet’in masaüstünü anımsatmaktadır.

Bu ekranı görüyorsanız kurulum ve çalıştırma işlemini başarı ile tamamladınız. Programın üst kısmında program kategorileri, alt kısımda da çok kullanılan programlar listelenmektedir. Kurmak istediğiniz programın üstüne tıklayarak kurlumunu başlatabilirsiniz.

Kurulumu tamamladıktan sonra istediğiniz uygulamayı kurup çalıştırabilirsiniz.

 

Kolay Gelsin 😉

İlginizi Çekebilir

WhatsApp’tan kişisel bilgilerinizi indirebileceğiniz Yeni Güncelleme

WhatsApp yeni güncellemesiyle beraber kullanıcılara hesap bilgilerine ilişkin detaylı bir rapor hazırlama özelliği sunuyor. WhatsApp’ın …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

69 − Elli Dokuz =

WeBBilim.Com