1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. Android İçin ÜCRETSİZ En İyi 5 Yedekleme Uygulaması

Android İçin ÜCRETSİZ En İyi 5 Yedekleme Uygulaması


Akıllı cep telefonlarımızı daima yedeklemeliyiz çünkü herhangi kötü bir durumda bilgilerimizin silinmesi hiç hoş olmayacaktır. bizim için kıymetli olan verilerimizi ansızın kaybedebiliyoruz.

Böyle durumlara maruz kalmamak için Android temelli akıllı cihazlara uyumlu en iyi yedekleme uygularını sizin için derledik..

Android cihazlardaki kişileri, kayıtlar, mesajları,ajanda bilgilerini ve daha nice veriyi yedekleyen en iyi yazılımlar

Contacts Backup – Ücretsiz

Contacts Backup, en popüler yedekleme araçlarından biri. Uygulamaları yedeklemiyor lakin muadilleri gibi telefon rehberini yedekleyebiliyor. Verilerinizi de güvenle geri getirebiliyorsunuz.

Backup Your Mobile – Ücretsiz

Backup Your Mobile; akıllı telefonunuzdaki sistem ayarlarını, uygulamaları, kısa mesajları ve arama kayıtlarını kolayca yedekleyebiliyor. Son derece sade bir arayüze ve kolay kullanıma sahip uygulama tamamen ücretsiz.

Easy Backup Restore – Ücretsiz

Easy Backup Restore adının vaat ettiği şeyi sunuyor: Kolaylık. Kullanıcı bilgilerini ve pek çok çeşit veriyi gerek buluttta, gerekse cihazda saklayıp geri getirebiliyor. Bazı özelliklerin sadece root erişimi ile sağlanabilmesi dezavantaj olsa da, ücretsiz olması harika.

G Cloud Backup – Ücretsiz

Android işletim sistemlerinde çalışan G Cloud Backup uygulaması tamamen ücretsiz ve son derece pratik. Uygulama ile ayarları, hesapları ve şifreleri, yer işaretlerini, mesajları, kişileri veya uygulamaları da kapsayan her türlü içeriği geri yükleyebilirsiniz.

List My Apps – Ücretsiz

List My Apps, çoğu yedekleme uygulamasından farklı. Dosyaları yedeklemek yerine, referans olması için uygulamalarınızın bir listesini oluştuyor. Bulut depolama alanını kullanmak istemeyenler, yedekleme için çok fazla dahili depolama alanı olmayanlar ve fazla sayıda uygulamaya sahip olmayanlar için olağanüstü bir mimari.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Webbilim.com l Kurucu ve Yönetici İnternete olan ilgisini ve bilgisini yazıya aktararak fayda sağlamak isteyen teknoloji aşığı bir karakteristik.

Yorum Yap