50 Dolar’lık Yedekleme Programı AOMEI Tamamen Ücretsiz Olacak

50 Dolar'lık Yedekleme Programı AOMEI Tamamen Ücretsiz Olacak

Taşınabilir hard diskler artık tam anlamıyla ihtiyaç oldu. Genelde özel bilgilerin saklandığı hard diskler çoğu zamanda yedekleme aracı olarak da kullanılıyor. Örneğin bilgisayarınıza format atmak istiyorsunuz ama bilgilerinizi kaybetmek istemiyorsunuz. Bu esnada taşınabilir hard diskler yedekleme aracı olarak vazgeçilmezimiz oluyor. Peki ya hard diskimiz yoksa!?

31 Mart Dünya Yedekleme Günü şerefine AOMEI, normalde 50 Dolar olan yedekleme programını ücretsiz olarak sunacak.

İşte tam olarak burada da devreye yedekleme programları giriyor. 31 Mart Dünya Yedekleme Gününü kutlamak adına AOMEI, normalde 50 dolar olan yedekleme programının Professional sürümünü ücretsiz olarak dağıtmayı planlıyor.

ÜCRETSİZ Olarak Nasıl İndirebilirim?

Eğer bu özel teklifi değerlendirmek istiyorsanız 25 Mart ile 1 Nisan arasında programa kayıt olmanız gerekiyor, yani elinizi çabuk tutmanız gerekecek. Buradan AOMEI Backupper Pro’yu indirin. İndirdiğiniz ZIP dosyasını çıkartın. Readme dosyasındaki lisans kodunu kopyalayın. Uygulama yükleyicisini açın ve bittiğinde ‘Enjoy Now’ butonuna tıklayın. Programda yer alan ‘Menu’ ikonuna tıklayın ve ‘Register’ seçeneğine gelerek kopyaladığınız kodu yapıştırın.

AOMEI Nedir? Ne İşe Yarar?

AOMEI’nin hali hazırda ücretsiz bir sürümü mevcut ancak Professional sürümü kadar destek sağlamıyor. Professional sürüm ile birlikte bilgisayarınızda bulunan istisnasız her dosyayı yedekleyebiliyorsunuz. Hatta işletim sisteminizi içeren sürücüyü bile klonlayabiliyorsunuz, bu da dosyaları yeni bir sürücüye aktarmanızı kolaylaştırıyor.

0 0 0 0 0 0
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478