31 TL Olan Fotoğraf Uygulaması Android için Ücretsiz Oldu

kısa süreliğine ücretsiz olan fotoğraf uygulaması 2

Bu kampanyayı kaçırmayın!

Normalde 31 TL olan fotoğraf düzenleme uygulaması 5 gün için ücretsiz oldu. Pro sürümü olan bu uygulamada kesinlikle reklam yok ve tüm özellikleri aktif olarak kullanılabiliyor.

Android’de birçok başarılı fotoğraf düzenleme ve filtre uygulaması olsa da bu uygulamaların hemen hemen hepsi ücretli özellikler içeriyor. Fotoğraf düzenlerken, tam da “bu efekt harikaymış!” dediğiniz anda satın alma uyarısıyla karşılaşabiliyorsunuz. Umarım Pro yani full sürüm olan bu uygulama ileride özelliklerini kısıtlamaz.

Uygulamanın Özellikleri

  • Renk düzenleme
  • Tek tıkla otomatik düzenleme
  • Harika efektler ve çerçeveler
  • Keskinleştirme ve blur
  • Fokus modu
  • Çizim ve metin ekleme
  • Eğlenceli çıkartmalar

Editörün Android Markette belirttiği açıklama:

Photo Editor Pro – Filtreler, Sticker, Kolaj Oluşturucu, Ömür Boyu Reklam Yok! Photo Editor Pro, birçok şaşırtıcı efekt ve filtreye sahip güçlü bir editördür! Photo Editor Collage Maker, kullanımı kolay ve güçlü bir fotoğraf editörü ve kolaj maker! + Fotoğraflarınıza ifadeler ekleyin. + Ömür Boyu Reklam Yok..

[ads1]

Fotoğraf düzenleyici, mobil cihazlarda hızlı, kolay ve güçlü düzenleme için en iyi fotoğraf düzenleme araçlarından biridir. Görüntülerinize belirli bir kalite ve çok çeşitli fotoğraf efektleri sağlar. Bir başyapıt yaratmak için hayal gücünüzü kullanın!

* Not: Bu uygulama Reklam içermez ve Photo Editor Free Pro sürümüdür. Bu Sürüm Çok Daha İyi Özelliklere Sahiptir ve ücretsiz sürümü ile en önemli farkı, ömür boyu reklam olmamasıdır!

Uygulamanın yapımcısı New Technology Series, Android’in gelmiş geçmiş en iyi fotoğraf düzenleme uygulamalarından birine sahip olduklarını iddia ediyor. Eğer uygulamaya bir şans vermek isterseniz elinizi çabuk tutmanızı öneriyoruz. Photo Editor Pro’yu hemen aşağıdaki bağlantı üzerinden indirebilirsiniz.

[ads1]

1 0 0 0 0 0
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Instagram Türkçe’ye Nasıl Çevrilir?

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478